Atrodi piemēroto dāvanu

Mani Cilvēki
Atgādināšanas dienests no Interflora

Pievienojiet savus draugus, tuviniekus vai kolēģus sadaļai "Mani cilvēki", un Interflora jums atgādinās, kad tuvojas svarīga diena. Ziedu pasūtīšana, izmantojot pakalpojumu "Mani cilvēki", vienmēr ir vienkāršāka un lētāka.

Pievienot cilvēkus

Nekad neaizmirstiet par svarīgu notikumu!

Mēs jums atgādināsim par gaidāmo pasākumu, lai jūs varētu nosūtīt savus apsveikumus īstajā dienā.

Pievienojiet cilvēkus un notikumus!

Pievienojiet savus cilvēkus, izmantojot atgādinājumu pakalpojuma lapu, vai atlasiet viņus pasūtījumu vēsturē.

Mēs iesakām, kādus ziedus izvēlēties

Mūsu floristi paši izvēlas pareizos pušķus, lai ietaupītu jūsu laiku.

Labākās cenas

Pasūtot, izmantojot atgādinājumu pakalpojumu, vienmēr tiek piemērota 2% atlaide.Mūsu labākie floristi izpildīs Jūsu pasūtījumu ar lielāko sirsnību un izdomu
Miljons smaidu

Interflora Latvija jau vairāk nekā 30 gadus piedāvā augstas kvalitātes ziedu un dāvanu piegādes pakalpojumus.

Personīgā pieeja

Interflora pušķis tiek izgatavots vietējā ziedu veikalā, un kurjers no florista piegādās to tieši saņēmējam.

Augstākās kvalitātes ziedi

Lai dāvana no Interflora iepriecinātu saņēmēju ilgāk, mūsu pušķi ir izgatavoti no vislabākajiem svaigajiem ziediem.

Īpašā kolekcija "Deluxe"

Fleurop-Interflora kolekcijas "Deluxe" ziedu kompozīcijas ir saņēmušas starptautisku atzinību. Labāko floristu darbs tiek piegādāts klientiem īpaši greznā noformējumā.

Produkta pasūtīšana no kolekcijas "Deluxe" ietver obligātu personīgo ziedu kurjeru pakalpojumu no florista. "Deluxe" sērijā ietilpst rožu pušķi, kāzu pušķi, ziedu rotājumi un bēru vainagi.

Skaties šeit

Interflora ziedu kurjers Rīgā un Latvijā

Vietējo floristu ar iedvesmu veidotie spilgtie ziedu pušķi

Mēs esam lepni mūsu klientiem piedāvāt ne tikai ziedu pušķus un kompozīcijas, ko rūpīgi ir veidojuši Latvijas vislabākie floristi, bet arī uzticamu ziedu piegādi.

Katrs Interfloras pušķis ir roku darbs, kas veidots vietējā ziedu veikalā un tiek nodots adresātam tieši rokās. Svaigi ziedi ar floristu padomiem par kopšanu ir Interfloras kvalitātes zīme vairāk nekā 150 pasaules valstīs!

Interfloras pušķi ir brīnišķīga dāvana

Starptautiski atzīto ziedu kompozīciju "Deluxe" kolekciju Fleurop-Interflora ir veidojuši meistari - dažādu floristu konkursu laureāti.

Tās tiek piegādātas greznā iesaiņojumā. Pasūtīšana no "Deluxe" kolekcijas ietver individuālu kurjera pakalpojumu un īpašu uzmanību. Sērijā "Deluxe" jūs atradīsiet rožu pušķus, līgavas pušķus un no ziediem izgatavotas rotas.

Ziedu piegāde ar kurjeru tajā pašā dienā

Vairāk nekā 30 gadus Interflora Latvijā piedāvā augstas kvalitātes ziedus un dāvanas, kas tiek nosūtīti ar kurjeriem.

Šajā periodā ar mīlestību floristu veidotie pušķi ir nesuši prieku vairāk nekā miljons mūsu klientiem. Nosūtīt ziedus Rīga, visā Latvijā un jebkura vietā pasaulē ar Interfloras palīdzību ir ļoti vienkārši, izmantojot datoru vai viedierīci.

Ja ziedu piegāde ir nepieciešama tajā paša dienā, tad veiciet pasūtījumu darbdienās līdz 16.00 vai sestdienās līdz 12:00, tādējādi jūs varat būt pārliecināti, ka Interflora nodrošinās jūsu pasūtījuma piegādi tās pašas dienas laikā. Katru dienu Interfloras ziedu veikalos strādā vairāk nekā 400 floristi, kas apkalpo visas Latvijas pilsētas. Lielajās pilsētās, piemēram, Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, mūsu ziedu veikali atrodas dažādos pilsētas rajonos.

Labākie piedāvājumi pastāvīgajiem klientiem

Pastāvīgajiem Interfloras klientiem ir iespāja izmantot īpašos piedāvājumus, vismaz reizi mēnesī par tādām akcijām klients tiek informēts ātrāk nēkā kāds cits.

Meklē labākos piedāvājumus sarkanajām rozēm, tulpju pušķiem vai grieztajiem ziediem? Laicīgi veiktie pasūtījumi Sv. Valentīna dienai vai 8.martam tiks piegādāti prioritārā kārtā.

Dienas pušķis - no florista radošajām idejām un dienas labākajiem ziediem dzimst brīnišķīgs pārsteigums. Dienas pušķis satur svaigus vasaras ziedus un zaļumus. Katrs pušķis ir īpašs un unikāls. Sagatavojiet pārsteigumu un radiet izbrīnu!

Ziedu piegāde katram īpašam gadījumām

Mēs piedāvājam plašu ziedu kompozīciju un pušķu klāstu mājām un birojam.

Ar Interflora jūs varat pasūtīt priecīgus pušķus dzimšanas dienai, sirsnīgas kompozīcijas Mātes dienai, greznas rozes Valentīna dienai, romantiskos tulpju pušķus Sieviešu dienai, košus vasaras ziedus izlaidumam, līdzjūtības pušķus, bēru vainagus un daudz ko citu.

Jūs varat nosūtīt skaisti iesaiņotu augļu grozu, gardēžu grozu, vīnus un īstu šampanieti vai pievienot ziediem konfekšu kasti.

Ziemassvētku un Lieldienu kolekcijā jūs atradīsiet rotātu Ziemassvētku eglīti, Ziemassvētku kompozīcijas, Adventes vainagus, Ziemassvētku zvaigzni (puansetiju) un saulainus Lieldienu grozus.

Jūs varat būt pārliecināti, ka Interfloras ziedu veikalos sortimentā būs perfekta dāvana Jūsu mīļajiem. Mūsu internetveikalā jūs varat pasūtīt dažādus grieztos ziedus, atkarībā no izvēles, tās var būt rozes, neļķes, tulpes, gerberas, krizantēmas, orhidejas vai pat strelēcijas. Ja jūs vēlaties atrast piemērotus ziedus vai dāvanu kādam notikumam, noklikšķiniet uz Dzimšanas diena, Kāzas, Bērniņa piedzimšana, Līdzjūtība vai jebkuru citu notikumu kategoriju.