Informācija par piegādi

Pateicoties mūsu unikālajam vispasaules tirgum, mēs jūsu pasūtījumu dažu stundu laikā nogādāsim jebkurā pasaules vietā!

Dažādu valstu svētku dienu un laika joslu atšķirību dēļ Jūsu pasūtījuma piegāde tajā pašā dienā mūsu darba laika ietvaros iespējams garantēt tikai nepārkāpjot šos nosacījumus:

  • Piegāde nav iespējama valstī noteikto svētku brīvdienu datumos.
  • Mēs nevaram garantēt piegādi sestdienas pēcpusdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās.
  • Piegāde iespējama tika Interflora interneta ziedu veikala darba laikā.
  • Noteiktu piegādes laiku garantējam vienīgi bēru gadījumā. Lūdzam sūtītāju pēc iespējas precīzāk norādīt piegādes laiku pasūtījuma veidlapas ailē “Piegādes piezīmes”.
  • Piegādei slimnīcā jānorāda nodaļas un, ja iespējams, palātas numurs. Garantējam piegādi tikai līdz slimnīcas reģistrācijai.
  • Piegādei viesnīcā jānorāda viesnīcas numurs un vārds, ar kādu saņēmējs reģistrējies. Garantējam piegādi tikai līdz viesnīcas administrācijai.
  • Piegāde kempinga vietās, karabāzēs, uz kuģiem, ostās vai lidostās nav garantēta.
  • Mēs nevaram garantēt piegādi "pirms pusdienlaika", "pēc pusdienlaika" vai "pēc darba" lielu svētku laikā (Sv. Valentīna diena, Sieviešu diena, Mātes diena), tomēr mēs darīsim visu iespējamo, lai piegāde notiktu pēc jūsu vēlmēm.

Lūdzu, rūpīgi pārliecinieties, vai piegādes adrese, ieskaitot tālruņa numuru, ir pilnīga un pareiza. Mēs nevaram uzņemties atbildību par novēlotu piegādi vai nepiegādi nepareizas vai nepilnīgas adreses dēļ.

Ar īpašiem pasūtījumiem vai jautājumiem, lūdzu, vērsieties pie mums: kontakti.

Pirms katras piegādes mēs sazināmies ar saņēmēju, lai pārliecinātos, ka saņēmējs ir uz vietas un pieejams Jūsu norādītajā piegādes laikā. Ar saņēmēju tieši tiek sarunāts viņiem ērts piegādes laiks. Nepieciešamības gadījumā tādā veidā tiek sarunāts arī cits piegādes laiks vai vieta. Ja saņēmējs ir sasniedzams pa norādīto tālruni, tad Jūsu pasūtījums noteikti tiks piegādāts izvēlētajā dienā. Ja Jūs norādāt atsevišķi, ka ziedi jāatstāj kādā adresē, kā arī, ja kurjers jau devies piegādāt ziedus un gadījumā, ja saņēmējs nav sasniedzams, ziedu veikals, kas nodrošina piegādi, ir tiesīgs atstāt ziedus uzticamai trešajai personai (piemēram, kaimiņam, reģistratūras darbiniekam, šveicaram, apbedīšanas birojam utt.), ko uzskata par piemērotu ziedu nodošanai adresātam. Augstākminētie noteikumi attiecas arī uz papildus priekšmetiem (pievienota kartīta, dāvana utt.), par kuru nosūtīšanu vienojas individuālos gadījumos. Ja ziedu veikalam neizdosies piegādāt ziedus, un adresāts nebūs uzmeklējams 24 stundu laikā pēc pirmā piegādes mēģinājuma, piegādātājs mūs informēs par nepiegādi, un Jums pa tālruni vai e-pastu tiks ziņots, ka sūtījumu nav bijis iespējams piegādāt.

Ja adresāts atsakās pieņemt ziedus jebkādu iemeslu dēļ, pasūtījums tiek skaitīts par izpildītu un līdzekļu atgriešana diemžēl nav iespējama.

Piegādes cenas

8,50 €
Standarta piegādes cena Latvijā
10-14 €
Piegādes cena uz citām valstīm
Dažām attālām vietām ir nepieciešama papildu piegādes maksa. Šādos gadījumos mūsu klientu serviss sazināsies ar jums pirms pasūtījuma apstiprināšanas.