Informācija par piegādi

Pateicoties mūsu unikālajam vispasaules tirgum, mēs jūsu pasūtījumu dažu stundu laikā nogādāsim jebkurā pasaules vietā!

Skatiet norādījumus par Covid-19 drošu piegādi, un jaunāko informāciju varat atrast šeit.

Sakarā ar dažādajām laika joslām un svētku dienām katrā atsevišķā valstī, un ņemot vērā mūsu darba laiku,jūsu pasūtījuma piegādi tai pašā dienā iespējams garantēt vienīgi ar šādiem nosacījumiem:

  • Jūsu pasūtījumu ļauj pieņemt informācija, kas par attiecīgo saņēmējvalsti atrodama iedaļā Svētku dienas un darba laiks.
  • Mēs nevaram garantēt piegādi sestdienas pēcpusdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās.
  • Piegāde iespējama tika Interflora interneta ziedu veikala darba laikā.
  • Noteiktu piegādes laiku garantējam vienīgi bēru gadījumā. Lūdzam sūtītāju pēc iespējas precīzāk norādīt piegādes laiku pasūtījuma veidlapas ailē “Piegādes atsauksmes”.
  • Piegādei slimnīcā – jānorāda nodaļas, palātas numurs , ja iespējams pirmslaulības uzvārds, ja saņēmēja ir dzemdējusi bērnu. Garantējam vienīgi piegādi līdz slimnīcas reģistratūrai.
  • Piegādei viesnīcā – viesnīcas numurs un vārds, ar kādu reģistrējies adresāts (piemēram, grupa, laulāts pāris utt.). Garantējam vienīgi piegādi līdz viesnīcas recepcijai.
  • Piegāde nevar būt garantēta kempinga vietās, karabāzes, uz kuģiem, ostās vai lidostās.
  • Mēs nevaram garantēt piegādi "pirms pusdienlaika", "pēc pusdienlaika" vai "pēc darba" lielu svētku laikā (Valentīna diena, Sieviešu diena, Mātes diena), tomēr mēs darīsim visu iespējamo, lai piegāde notiktu pēc jūsu vēlmēm.

Lūdzu, rūpīgi pārliecinieties, vai piegādes adrese, ieskaitot tālruņa numuru, ir pilnīga un pareiza. Mēs nevaram uzņemties atbildību par novēlotu piegādi vai nepiegādi nepareizas vai nepilnīgas adreses dēļ.

Ar īpašiem pasūtījumiem vai jautājumiem, lūdzu, vērsieties pie mums: kontakti.

Adresāta prombūtnes gadījumā mūsu ziedu piegādātājs centīsies nodot sūtījumu un atstās vizītkarti, kā arī vēlāk mēģinās sazināties ar saņēmēju pa tālruni. Ja ziedu veikalam neizdosies piegādāt ziedus, un adresāts nebūs uzmeklējams 24 stundu laikā pēc pirmā piegādes mēģinājuma, piegādātājs mūs informēs par nepiegādi ,un jums pa tālruni vai E-pastu tiks ziņots, ka sūtījumu nav bijis iespējams nogādāt adresātam. Ziedu veikals, kas nodrošina piegādi, ir tiesīgs atstāt ziedus uzticamai trešajai personai (piemēram, kaimiņam, reģistratūras darbiniekam, šveicaram, apbedīšanas birojam utt.), ko uzskata par piemērotu ziedu nodošanu adresātam. Tas pats attiecas arī uz papildu priekšmetiem (pievienotā kartīte, dāvana utt.), par kuru nosūtīšanu vienojas individuālos gadījumos.

Ja adresāts atsakās pieņemt ziedus bez jebkādu iemeslu dēļ, būs jāapmaksā visas izmaksas mūsu floristiem.

Piegādes cenas

8,50 €
Standarta piegādes cena Latvijā
10-14 €
Piegādes cena uz citām valstīm
Dažām attālām vietām ir nepieciešama papildu piegādes maksa. Šādos gadījumos mūsu klientu serviss sazināsies ar jums pirms pasūtījuma apstiprināšanas.